Reklamní předměty

Došli jste do bodu, kdy už nechcete zapadat mezi nudnou šeď?

Chcete dávat na konferencích svým zákazníkům reklamní předměty, které si zapamatují? Chcete dávat svým zaměstnancům dárky, které je potěší? Chcete dávat reklamní předměty, které lidi baví, a proto si je vystaví na svých stolech, v jejich kancelářích?

My máme odvahu na cokoliv. Jsme rozhodnuti ji předat i Vám. Zakládáme si na kvalitních materiálech, které vydrží. Zakládáme si na originálním designu, který zaujme. Nechceme vyhazovat Vaše peníze z okna.

TOP 3 důvody, proč vytvářet reklamní předměty s nápadem:

1.

Kvalitní reklamní předměty ukazují, že Vám na klientech záleží

2.

Nápaditý vzhled zaručí rychlou rozpoznatelnost Vaší značky

3.

Každého Vašeho klienta je bude bavit používat, ukazovat a nosit

Naše reklamní předměty byly oceněny na POPAI Awards 2023

Naše unikátně navržené a vyrobené reklamní předměty byly oceněny v prestižní soutěži POPAI Awards 2023. Umístily se na 2. a 3. místě v kategorii Q – Reklamní dárky v místě prodeje. Tato ocenění jsou důkazem našeho odhodlání k inovacím, kreativitě a výjimečnému řemeslu, které vkládáme do každého projektu, abychom vaši značku posunuli vpřed.

Praktické informace, jak to funguje:

  • Zeptáme se Vás na to, jaký reklamní předmět či dárek potřebujete, v jakém množství, jestli máte vlastní grafický návrh nebo budeme na grafice pracovat společně.
  • Vybírat můžete z našeho produktového katalogu nebo přijít s myšlenkou něčeho nového. Se vším Vám rádi pomůžeme.
  • Naše agentura vyrábí reklamní předměty v Číně a na vše tam dohlíží naše kolegyně. U výrobce poptá cenu a zařídí vzorek daného produktu.
  • Ještě v zahraničí probíhá velmi pečlivá kontrola kvality dodávaného zboží. To následně přepravujeme letecky a na pražském letišti zajišťujeme jeho proclení.
  • Finální kontrolu provádíme v našem centrálním skladu v České republice.
  • Jsme schopni zboží dárkově zabalit nebo jej rozdělit do menších zásilek, budete-li potřebovat jeho distribuci na více míst.
5/5

„Agentura vyhověla všem našim velmi specifickým požadavkům, které jiné společnosti nebyly ochotné nebo nemohly realizovat. Není co vytknout. Naopak musím, vyzdvihnout nadstandardní přístup.“

Lenka Zdařilová, MSID a.s.

NAPIŠTE NÁM

7 TAJNÝCH KROKŮ, KTERÉ ZMĚNÍ OBYČEJNÉ HOSTESKY V NEJLEPŠÍ PRODEJNÍ TÝM

Vyplňte Váš e-mail a e-book je Váš.