Aktivní hostesky u stánku Chladové terapie

V naší agentuře si zakládáme na tom, aby si klient a hostesky sedli. Lidsky, ale i pracovně. Klíčem k úspěšnému projektu je jejich vzájemný soulad, komunikace a znalost věci.

Příkladem takového úspěšného propojení je naše první spolupráce s Liborem Mattušem během loňské konference Pojízdná nemocnice. Doprovod u jeho stánku věnujícímu se chladové terapii mu dělaly naše dvě zkušené a zodpovědné hostesky Martina a Kristýna. Právě jejich zkušenosti společně s aktivní přístupem se ukázaly jako klíčové. Jejich úkolem během networkingové části konference totiž byla propagace značky a zejména pak získávání nových kontaktů.

A soudě podle ohlasu se to povedlo na výbornou!

„Celkově vnímám, že se akce vydařila. Martina a Kristýna aktivně oslovily hodně reprezentantů a pěkně vysvětlily cvičení, i získávaly kontakty nejen u stánku, ale i v prostoru. Děkuju za akci, za mě byla jako naše první společná zkušenost vydařená,“ ohodnotil Libor Mattuš.

Naše hostesky jsou vždy před samotnou akcí proškoleny. Dobře znají produkt nebo téma, které budou představovat. Předem jsou seznámeny s typem akce, ať je to konference, nebo prezentace, a i s ohledem na typ události jsou pečlivě vybírány. Naše hostesky nejsou jen figuríny bez názoru stojící u vchodu do sálu.

7 TAJNÝCH KROKŮ, KTERÉ ZMĚNÍ OBYČEJNÉ HOSTESKY V NEJLEPŠÍ PRODEJNÍ TÝM

Vyplňte Váš e-mail a e-book je Váš.