Proč máme náhradnice

Klienti jsou pro nás důležití. Stejně tak jsou pro nás důležité jejich peníze. Proto je u nás nevyhazujeme z okna. Protože máme náhradnice.

Včera. V úterý 28. března nám v odpoledních hodinách napsala hosteska Kateřina. „Dobrý den, já se moc omlouvám, ale leze na mě chřipka. Na zítřejší akci nemohu dorazit.“ Sedíme v autě. Jedeme po dálnici. Máme před sebou setkání Lady Clubu v Hospodářské komoře Praha 1. Na místo přijíždíme v půl šesté večer. Raději se akce ani nezúčastníme, jelikož se strachujeme a situaci urgentně řešíme. Píšeme hosteskám. Voláme všem, které známe. Že nutně na zítra potřebujeme hostesku. Jelikož nám jedna onemocněla.

Střih! Naštěstí to bylo jinak. 👇

Včera. V úterý 28. března nám v odpoledních hodinách napsala hosteska Kateřina. „Dobrý den, já se moc omlouvám, ale leze na mě chřipka. Na zítřejší akci nemohu dorazit.“ Sedíme v autě. Jedeme po dálnici. Máme před sebou setkání Lady Clubu v Hospodářské komoře Praha 1. Na místo přijíždíme v půl šesté večer. Zdravíme se se členkami Lady klubu s úsměvem na tváři. V telefonu vidíme, že náhradnice Lucie přebírá volnou pozici za nemocnou Kateřinu. Sedáme si. Posloucháme přednášku. Zítřek je vyřešen. Protože máme náhradnice. Protože u nás se klienti nemusí bát, že hosteska do práce nepřijde.

Na fotografii jsou hostesky z dnešní dopolední akce na Praze 1. Jitka a Lucie (náhradnice za nemocnou Kateřinu).

7 TAJNÝCH KROKŮ, KTERÉ ZMĚNÍ OBYČEJNÉ HOSTESKY V NEJLEPŠÍ PRODEJNÍ TÝM

Vyplňte Váš e-mail a e-book je Váš.