Naše hostesky na odborné konferenci v Brně

V únoru se v Brně konala třídenní konference Embax Print, jejíž odborným garantem byl náš klient – Obalový institut SYBA. A pro klienta zde úspěšně pracovaly také dvě naše hostesky – studentky Kristýna a Patricia.

Tématem této odborné konference byla odpadová a obalová problematika v České republice a na Slovensku. Naše hostesky se aktivně zapojily do ruchu na konferenci. V případě potřeby byly k ruce zaměstnancům našeho klienta a návštěvníky lákaly ke stánku, kde si mohly výrobky institutu SYBA, prohlédnout.

Akce se vydařila! Hostesky byly milé a vstřícné, měly dostatek potřebných informací k tématu, a vystupovaly tak orientovaně a důvěryhodně. Náš klient byl s jejich aktivitou spokojen, což nás velice těší.

💡 Podobné eventy na odbornější téma nejsou ničím výjimečným. V minulosti už měly naše hostesky zastoupení na akci Pojízdná nemocnice nebo na odborné akci zabývající se účetnictvím. Naše hostesky vždy předem briefujeme na dané téma nebo jim školení zajistí přímo sám klient. Ze znalostí je následně také zkoušíme, abychom si byli jisti, že jsou na akci perfektně připraveny.  Jistě tomu tak bude i na odborném veletrhu Amper v Brně, kam se s našimi hosteskami chytáme koncem tohoto měsíce.

Pokud i Vy potřebujete šikovné a milé hostesky k Vašemu stánku. Pokud i Vy potřebujete, aby Vám hostesky byly po celé konání akce k ruce. 📝 Napište nám.

7 TAJNÝCH KROKŮ, KTERÉ ZMĚNÍ OBYČEJNÉ HOSTESKY V NEJLEPŠÍ PRODEJNÍ TÝM

Vyplňte Váš e-mail a e-book je Váš.