Konference vyjednavačů 2023 na Pražském hradě

V prostorách Pražského hradu se ve čtvrtek 12. října sešly špičky komunikace. A to na akci, kterou pořádala Asociace vyjednavačů.

Rudolfova galerie přivítala na dvě stovky českých i zahraničních účastníků a o hosty se zde po celý den a večer perfektně staraly naše hostesky.

A byly nádherné & naprosto profesionální.

Z našeho pohledu se jednalo časově náročnou akci, kterou jsme proto rozdělili na dopolední a odpolední směnu. Hostesky nastoupily už ve 4 hodiny ráno, abychom je perfektně nalíčili, učesali a oblékli. Dopolední skupinku, která se starala v průběhu dne o hosty, doplnily ještě čtyři hostesky, které stály u stánků klientů a prezentovaly jejich služby a produkty. Odpoledne nastoupila druhá skupina dívek, které se staraly o hosty zejména během večeře a s úsměvem jim dolévaly bublinky do skleniček.

Protože se jednalo o akci v prostorách nádherného Pražského hradu, sáhli jsme po jednotných šatech a elegantním líčení a účesech. S líčením hostesek nám pomohla naše hosteska a vizážistka v jednom Káťa, o které máme článek i na našem blogu. A nechyběly ani překrásné šperky, které na event zapůjčila šperkařka Věra Nováková.

Akce podobného typu jsou pro nás výzvou. Ale díky skvělému týmu lidí a našim zkušenostem se jich nebojíme, spíše naopak. Úsilí posledních dnů a týdnů bylo sice enormní, ale vyplatilo se. Za nás akce dopadla skvěle.

Avšak hostesky nebyly jediným zářezem Bubnových na této konferenci. Počkejte si na příště!

Náš tým krásných hostesek na Pražském hradě.
Hostesky měly krásné výrazné líčení od naší skvělé Káti.
Účes jsme ozdobily..
..krásnou sponkou s kytičkami.
Hostesky hostům aktivně rozlévaly Crémant.
Marie a Lukáš Bubnovi s hosteskami Jůlií, Annou, Kateřinou a Anežkou.
Každý účastník konference dostal při odchodu dárek od naší hostesky.

7 TAJNÝCH KROKŮ, KTERÉ ZMĚNÍ OBYČEJNÉ HOSTESKY V NEJLEPŠÍ PRODEJNÍ TÝM

Vyplňte Váš e-mail a e-book je Váš.