„Tato agentura mi ukázala, že se mohu cítit jako krásná žena.“

U nás v agentuře k naší hostesingové práci přistupujeme tak, aby každá hosteska měla vždy oděv, líčení i účes perfektně zajištěný. Oblečení ladíme dle jejich konfekčních velikostí. Na líčení & účes máme na každé naší akci tu nejlepší vizážistku, kterou byste v Praze mohli najít.

Jednotné líčení & účes & oděv u hostesek zaručí, že na Váš event budou lidé ještě dlouho v dobrém vzpomínat. Jako naši klienti.

Tímto přístupem nepovznášíme pouze Váš event, povznášíme také ženskost v naší republice. A tady je to sakra potřeba.

Jak říká naše skvělá hosteska Káťa:

“Do agentury Bubnovi jsem se dostala jako plachá, nesebevědomá dívka, ale tato agentura mi ukázala, že se mohu cítit jako krásná žena, a mimo úžasné vzpomínky a dobrý pocit z odvedené práce na eventech, jsem si do života přinesla úžasný kolektiv žen, které dokáží odvést svou práci dokonale a s úsměvem na tváři.

Díky agentuře Bubnovi jsem si začala plnit svůj sen a nyní si čas bez nich nedokáži představit. Péče, kterou věnují svým hosteskám, je nepřekonatelná a věřím, že právě díky vstřícnému přístupu nejen paní Marie Bubnové, je naše práce odvedena perfektně.

S agenturou Bubnovi totiž nedostáváte jen krásné stojící figuríny – dostanete plný balíček (nejen) žen, které vypadají dokonale od hlavy k patě, ale jsou také chytré, sympatické a na tom, aby byla jejich práce odvedena dobře, jim opravdu záleží.”

Káťa na akci v Premium Gastro..
..na setkání podnikatelů C-Level v Černé Labuti..
..na Leadership konferenci..
..a pomáhá nám také s líčením hostesek.

7 TAJNÝCH KROKŮ, KTERÉ ZMĚNÍ OBYČEJNÉ HOSTESKY V NEJLEPŠÍ PRODEJNÍ TÝM

Vyplňte Váš e-mail a e-book je Váš.