Účastnili jsme se Startup Festivalu 2023

První kroky k vlastním projektům či podnikání se často odehrávají už během vysokoškolského studia. Spolumajitelka agentury Bubnovi Marie Bubnová by mohla vyprávět. Její podnikatelský příběh si můžete přečíst zde.

V naší agentuře rádi zaměstnáváme studentky a studenty. Protože věříme, že pracovní zkušenosti je mohou posunout dále. Studenti jsou časově poměrně flexibilní, mají spoustu energie a nápadů a hlavně si chtějí přivydělat peníze. Učí se hospodařit s vlastními financemi a každá příležitost může být ta osudová. Nikdy totiž nevíte, která brigáda vás může popostrčit na vaší životní cestě.

Proto jsme vyrazili na Startup Festival, který pořádal xPORT Business Accelerator VŠE. Naše čtyři hostesky představovaly studentům školy a návštěvníkům akce možnosti brigády u nás.

Zvesela, s dobrou náladou a živelnou energií, jak to naše hostesky umí. Tvořivé prostředí plné nápadů, vizí a plánů bylo doslova nabíjející. Podobných pracovních veletrhů a festivalů se moc rádi účastníme, protože není nad přímý kontakt a sdílení vlastní zkušenosti.

7 TAJNÝCH KROKŮ, KTERÉ ZMĚNÍ OBYČEJNÉ HOSTESKY V NEJLEPŠÍ PRODEJNÍ TÝM

Vyplňte Váš e-mail a e-book je Váš.