Event management

Plánujete uspořádat školení? Chcete pro své zaměstnance zařídit kvalitní teambuilding? A co takhle rodinné odpoledne na Den dětí? Nabízíme Vám pomoc s organizací celé akce, avšak pomůžeme Vám i jen s určitou její částí nebo jen poradíme a nasměrujeme. Máme přehled o skvělých lokalitách a doporučíme jen profesionály.

Proč objednat u nás:

Naše zkušenosti

Máme bohaté zkušenosti z oboru, díky kterým Vám můžeme nabídnout prvotřídní služby a Vy se nemusíte o nic starat. Uvědomujeme si, jak náročná může být organizace velkého školení nebo svatby. Proto jsme tady, abychom Vám pomohli uspořádat Váš event v klidu a pohodě.

Doporučení

Máme propracovanou síť kontaktů, díky kterým Vám doporučíme perfektní lokalitu, poradíme s výběrem té správné cateringové firmy nebo navrhneme ty nejlepší školitele.

Pestrost a individuální přístup

Akce pro desítku lidí, nebo akce pro stovky účastníků? Každá si vyžaduje své, ale my dokážeme zařídit ty malé i ty velké. A to vše s otevřenou komunikací s našimi zákazníky, abychom přesně věděli, jaká mají očekávání a přání.

Praktické informace, jak to funguje:

  • Zeptáme se Vás na typ akce, kolik plánujete účastníků a na lokalitu.
  • Rozmyslete si předem, zda budete chtít event zařídit od začátku do konce – tedy nejen přípravy, ale také samotný průběh. Můžete však od nás chtít dojednat pouze firmu na občerstvení, někoho, kdo zorganizuje odpolední program na firemním teambuldingu, nebo vytipovat skvělou lokalitu. Nabízíme také pouze poradenství, které využijete během příprav na akci.
  • Je dobré znát, alespoň orientačně, budget na akci.

Další informace:

To je velmi individuální, samozřejmě platí, že čím dříve, tím lépe. Ale jsme schopni i během relativně krátké doby zařídit vše důležité.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

7 TAJNÝCH KROKŮ, KTERÉ ZMĚNÍ OBYČEJNÉ HOSTESKY V NEJLEPŠÍ PRODEJNÍ TÝM

Vyplňte Váš e-mail a e-book je Váš.