Grafika a výroba propagačních materiálů

Navštěvujete výstavy či veletrhy a chcete nápaditý stánek? Prezentujete svou firmu na konferencích a potřebujete skladnou, ale funkční pop up stěnu? Chcete zaujmout originální grafikou? Je Vám propiska jako reklamní předmět už málo? Všechny tyto propagační materiály pro Vás s našimi grafickými speciality navrhneme a kvalitně vyrobíme.

Proč objednat u nás:

Grafika

Vizuální stránka musí upoutat. Svěřte své nápady našim designerům, kteří už jen z Vašich základních představ dokáží vykouzlit opravdové divy.

Praktičnost

Výstavní stánky, stolečky a transparenty musí být jednoduše sestavitelné, zpátky složitelné a hlavně snadno transportovatelné. Ani takové pro nás nejsou problém. Naše produkty se dobře udržují a zaručujeme Vám, že vydrží opravdu hodně.

Nápaditost

Máte-li v oblibě tradiční propagační předměty – bloky, tašky, hrnečky, trička, u nás si určitě vyberete. Ale za vyzkoušení stoprocentně stojí i originální a luxusnější dárky.

Praktické informace, jak to funguje:

  • Zeptáme se na Vaše představy a na to, jestli budete potřebovat navrhnout i grafiku.
  • Můžete nám dodat již hotové grafické podklady a jen si vybrat produkty, na které je chcete nechat aplikovat.
  • Můžete si objednat pouze jeden typ předmětu či produktu, možné jsou však také libovolné kombinace.
5/5

„Když jsem hledal společnost, která by mi vyrobila trička na projekt pro mateřské školy, doporučili mi Marii a její společnost. Zadání pro ně nebylo nejjednodušší protože jsem si jako zákazník dost navymýšlel. Ať už to byla grafika, termín dodání, velikost a kvalita triček. Poradili si. Předání proběhlo bez potíží a trička se dětem moc líbí.“

Tomáš Průša, OSVČ

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

7 TAJNÝCH KROKŮ, KTERÉ ZMĚNÍ OBYČEJNÉ HOSTESKY V NEJLEPŠÍ PRODEJNÍ TÝM

Vyplňte Váš e-mail a e-book je Váš.