Kompletní hostesingový servis

Hosteska může pozvednout úroveň propagace Vaší značky na neskutečnou úroveň. S šikovnou hosteskou Vaše akce nejen že proběhne, ona bude i nezapomenutelná a přinese Vám skutečné výsledky.

Nevěříte? Máte špatnou zkušenost s hosteskami, které jen nečině seděly za pultíkem výstavního stolu? Naše hostesky a promotéři takoví rozhodně nejsou. Vybereme pro Vás energické a zajímavé lidi a proškolíme je na konkrétní event tak, jako by u Vás pracovali dlouhé roky.  Máme pro Vás jen ty nejlepší a prověřené lidi.

Hostesing prostě děláme jinak než jinde. S péčí o konkrétní projekt i o naše hostesky. Chceme, abyste se za svou investici do propagace dostali perfektní výsledek.

Proč objednat u nás:

Jsme aktivní

Stojíme si za tím, že hosteska by neměla být pouze stojící figurínou u vchodu do sálu. Její aktivní a vstřícný přístup může pozitivně přispět k lepším výsledkům celé akce.

Pečlivě zaškolíme

Před pořádaným eventem je hosteska pečlivě seznámena s akcí, na které bude působit, nebo s produktem, který bude propagovat. Tyto znalosti podpoří důvěryhodnost v očích klienta a komunikace navenek je profesionálnější a účelnější.  

Nabízíme pestrost

Na některé akce jsou vhodné mladší hostesky, pak jsou ovšem produkty, které lépe nabídne zkušenější hosteska ve věku 40+. My máme všechny. Výběr z hostesek ve věku 18–55 let je opravdu pestrý. A mezi nimi jsou i muži, promotéři.

Pozitivně motivujeme

Motivace k práci je důležitou složkou výsledného výkonu. Naše hostesky a promotéři jsou ohodnoceni předem domluvenou částkou, flexibilní a právě motivační složkou je pak bonus za odvedený výkon.

Garantujeme kvalitu

Chceme pro Vás jen to nejlepší, proto máme pečlivě propracované vnitřní systémy kontroly a dbáme na to, aby naše hostesky odvedly prvotřídní výkon. V žádném případě netolerujeme pozdní příchody na akci, krádež či lež, neznalost produktu nebo arogantní a neslušné chování.

Praktické informace, jak to funguje:

  • Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, protože i každá akce má svá specifika.
  • Bude hosteska vítat hosty u vchodu na akci? Bude rozdávat letáky nebo bude mít na starosti stánek na veletrhu? Přejete si, aby aktivně oslovovala potenciální zákazníky? Bude hosteska prodávat Váš produkt? Na to všechno se Vás zeptáme.
  • Podle charakteru akce a podle lokality vybereme ty správné lidi přesně pro Vás.
  • Požádáme Vás o bližší informace k Vaší akci či společnosti, uspořádáme společný call a připravíme podkladové materiály pro vybranou hostesku či hostesky.
  • Naše hostesky a promotéři jsou na akci předem proškoleni a následně také vyzkoušeni, jestli se s materiály seznámili a danému tématu perfektně rozumí a orientují se.  
  • V případě potřeby pro Vás uspořádáme i online call s vybranými hosteskami, abyste se lépe poznali.
  • Po uskutečnění akce od nás v řádu několika hodin až dnů získáte podrobný report o tom, jak akce proběhla, kolik hosteska oslovila zákazníků, kolik produktů prodala apod.
5/5

„Úspěch každé akce se skládá z mnoha desítek detailů, které musí do sebe zapadnout a přinést účastníkovi dokonalý, ničím nerušený zážitek. Jedním z těch velmi důležitých dílků jsou hostesky. Pro naši letošní celodenní C-level akci spojenou s tréninkem vyjednávání jsme zvolili spolupráci s Marií Bubnovou a její hostesingovou agenturou. Děvčata, která se spolupodílela na vytvoření zázemí pro naše hosty, byla opravdu skvělá. Každý kdo organizaoval větší akci ví, jak důležité mít v týmu kolegyně a kolegy, kteří se sami aktivně ujmou práce, přemýšlejí u ní, jsou milí, usměvaví a pracovití. Právě takové lidi umí Marie na akci zajistit.“

Lucie Libovická, jednatelka Expertní Board 21

Nejčastější otázky:

Orientačně se cena pohybuje od 240 do 320 Kč za hodinu práce.

Akce většího rozsahu je pochopitelně potřeba plánovat s předstihem i několika týdnů. Avšak menší eventy jsme schopni vyladit operativně i v řádu několika málo dnů.

Našim zákazníkům nabízíme tři možnosti. Hosteska si vybere vhodný oděv ze svého vlastního šatníku, oděv na akci koupí naše agentura, nebo naše agentura zajistí ušití jednotného oblečení pro Vaši událost.

NAPIŠTE NÁM

7 TAJNÝCH KROKŮ, KTERÉ ZMĚNÍ OBYČEJNÉ HOSTESKY V NEJLEPŠÍ PRODEJNÍ TÝM

Vyplňte Váš e-mail a e-book je Váš.