Merch

Máte rádi spíše klasický merch, nebo chcete už dlouho vyzkoušet něco nového? S námi se nemusíte bát ani jednoho. My máme odvahu na cokoliv.

Zakládáme si na kvalitních materiálech, které vydrží. Proto šijeme a vyrábíme výhradně u našich prověřených dodavatelů. Nechcete přece investovat do něčeho, co sice na první pohled potěší, ale nikdo v tom stejně chodit nebude, protože: nepříjemný materiál, divný střih, vybledlá barva apod.

S merchem od nás zazáříte a zaujmete. Rozhodně neskončí zapomenutý v krabici.

Proč objednat u nás:

Výběr

Vybírat můžete z bohatého produktového katalogu, který pravidelně aktualizujeme. Najdete v něm tradiční a oblíbené produkty jako jsou trička, mikiny, tašky, osušky, lahve na pití, ale také pracovní oděvy pro firemní zaměstnance, oblečení pro děti nebo funkční kousky na sport.

Produkt na míru

Naši grafičtí designéři Vám pomohou dotáhnout Váš nápad do úspěšného konce. Jsme schopni s Vámi pracovat i na zcela novém produktu a dodat Vám jej doslova na klíč. Kolikrát stačí jen nápad a nadšení a vznikne vskutku originální kousek.

Garance kvality

Kvalita je pro nás na prvním místě. V místě výroby v Asii spolupracujeme se spolehlivou kolegyní se znalostí místního trhu, která dohlíží na celý proces výroby, odhaluje případné nedostatky ihned na místě a zajistí okamžitou nápravu. Šetříme tak čas i peníze za případné reklamace až v České republice.

Praktické informace, jak to funguje:

  • Zeptáme se Vás na to, jaký výrobek chcete, v jakém množství, jestli máte vlastní grafický návrh nebo budeme na grafice pracovat společně.
  • Vybírat můžete z našeho produktového katalogu nebo přijít s myšlenkou něčeho nového. Se vším Vám rádi pomůžeme.
  • Naše agentura vyrábí merch v Číně a na vše tam dohlíží naše kolegyně. U výrobce poptá cenu a zařídí vzorek daného produktu.
  • Ještě v zahraničí probíhá velmi pečlivá kontrola kvality dodávaného zboží. To následně přepravujeme letecky a na pražském letišti zajišťujeme jeho proclení.
  • Finální kontrolu provádíme v našem centrálním skladu v České republice.
  • Jsme schopni zboží dárkově zabalit nebo jej rozdělit do menších zásilek, budete-li potřebovat jeho distribuci na více míst.
5/5

„Díky firmě Bubnovi jsem mohl povznést úroveň svého brandu na vyšší stupeň. Skvělá komunikace a výsledek.“

Sergei Barracuda, český rapper

Nejčastější otázky:

To je velmi individuální. Záleží zejména na tom, jak dlouho se ladí grafické zpracování. Vzorek požadovaného produktu se k Vám dostane v rozmezí 10 až 14 dní. Samotná výroba pak trvá cca 25 až 35 dní.

Z Asie existují dvě přepravní cesty. Letadlem a lodí. Přeprava letadlem trvá 7-9 dnů a přeprava lodí 70 dnů. V případě výroby merche v ČR je dodání v řádu dnů.

NAPIŠTE NÁM

7 TAJNÝCH KROKŮ, KTERÉ ZMĚNÍ OBYČEJNÉ HOSTESKY V NEJLEPŠÍ PRODEJNÍ TÝM

Vyplňte Váš e-mail a e-book je Váš.