Náš příběh

Jsme Bubnovi! Tým pracovitých a kreativních lidí zapálených pro věc. Zakládáme si na kvalitních službách pro naše zákazníky, ke kterým přistupujeme s individuální péčí a zájmem. Agentura Bubnovi s.r.o. je rodinným podnikem a příjemná až rodinná atmosféra panuje i mezi zaměstnanci. Věříme, že to všechno pozitivně ovlivňuje naši práci a to, jak se firma prezentuje navenek. Neustále se učíme novým věcem a sledujeme aktuální trendy, abychom byli vždy pohotovým a spolehlivým partnerem pro potřeby našich klientů.

Jak jsme začínali?

Za vznikem agentury Bubnovi s.r.o. stojí Marie a Lukáš Bubnovi. Na začátku všeho byla Mariina láska k hostesingu, kterému se aktivně věnovala už od studentských let. Svět hostesek si naprosto zamilovala a chtěla v něm působit naplno. Organizovat a zařizovat, koordinovat další hostesky a rozvíjet je v další práci. Sama prošla několika agenturami, ale vždy jí vadila jedna věc. Laxní přístup k hosteskám. A to chtěla změnit.

V roce 2015 začala pracovat sama na sebe jako OSVČ a v roce 2021 společně s manželem založili vlastní hostesingovou a promotion agenturu Bubnovi s.r.o. Oba dva věří, že rodinná atmosféra malé firmy přináší benefity nejen zaměstnancům, ale také klientům, a pozitivně se odráží ve výsledcích. Klíčová je pro ně poctivá práce a individuální péče o zákazníka. Soustředí se také na práci s hosteskami. Bubnovi si zakládají na profesionalitě a aktivním přístupu svých hostesek, pravidelně je proto školí na každou konkrétní akci. Hostesky od Bubnových jsou prostě jiné – usměvavé, spolehlivé, orientované v oboru a na akci se stávají platnou součástí klientova týmu a projektu. Ne jen jeho pasivní ozdobou.

Marie a Lukáš dnes společně vedou zavedenou agenturu a Marie s úsměvem vzpomíná na náročné začátky, kdy sama dělala nábor, školení i kontroly prvních svých hostesek, sama měla na starosti firemní účetnictví a veškerou personalistiku. Její první kancelář sídlila v pokoji pro hosty a jako první firemní sklad posloužila garáž v jejich rodinném domě. Firma se postupem času rozrostla o kmenové zaměstnance, rozšířila portfolio služeb a přestála i náročné období pandemie covidu 19.

Marie a Lukáš dnes úspěšně pendlují mezi firmou a rodinou a jak už to tak v životě bývá, obojí spolu časem prolnulo a funguje.

NÁŠ TÝM

Marie Bubnová

Marie se hostesingu aktivně věnovala již jako studentka na VŠCHT a sama si prošla řadou hostesignových agentur. Jako hosteska představovala lidem značku bramborových lupínků, jezdila po sportovních akcích, kde nabízela nealkoholické nápoje, a náročnost komplexní hostesingové práce si vyzkoušela při roadshow s regionálními produkty. Svůj sen o vlastní hostesingové a promo agentuře proměnila v realitu, když se postavila na vlastní nohy a v roce 2015 začala podnikat jako OSVČ. Získané zkušenosti pak postupem času a s pomocí manžela přetavila ve vznik agentury Bubnovi, která dnes svým klientům nabízí pestrou škálu promo služeb. Marie miluje organizování, tvůrčí činnost a práci s lidmi. Je hnacím motorem celé firmy a nebojí se tvrdé práce. Dnes si tak vlastně žije svůj sen.

Lukáš Buben

Lukáš studoval na střední škole strojařinu, které se následně aktivně věnoval až do doby, než se rozhodl pomoct manželce se splněním jejího snu. Opustil svět strojů a s trochou nadsázky můžeme říct, že začal koordinovat svět hostesek. V rodinném podniku se po chvilce zorientoval a našel si své místo. Dnes má na starosti všechny firemní procesy a systémy, oblast IT a vede divizi obchodu. Díky letitým zkušenostem v průmyslu se věnuje také rekonstrukci objektu, který časem bude novým a vlastním sídlem agentury Bubnovi. 

Další členové týmu

Hana Dubská

Hana je kreativní duší naší agentury. Na její práci ji baví to, jak individuálně je potřeba přistupovat ke každému klientovi, že jsou zakázky, které řeší od pouhého nápadu, přes grafiku až po samotnou realizaci. A ta variabilita a kreativita v každém dni je pro ni hnacím motorem.

Lucie Burešová

Lucie začínala v agentuře jako provozní asistentka. Nyní, na pozici grafické designerky, tvoří propagační materiály, zpracovává prezentace, fotí produkty, stříhá videa na YouTube a stará se o webové stránky a blog. Baví ji pestrá a kreativní náplň práce.

Helena Štraitová

Helena je zkušenou obchodní zástupkyní a u Bubnových má na starosti nábor nových zákazníků a péči o ty stávající. Říká, že být obchodníkem se člověk učí celý život. Její práce je o každodenní komunikaci, samostatnosti a o umění odhadovat lidi a naslouchat jim. V agentuře se jí líbí rodinná atmosféra, která jí vyhovuje mnohem více než nálada ve velkých globálních společnostech.

Petra Voňková

Petra zastává pozici projektové manažerky. Má na starosti koordinaci hostesek a promotérů na promoakcích a eventech. Svou energii dokáže efektivně využít pro nové výzvy, ráda komunikuje s lidmi a baví ji každodenní ohňostroj překvapení.

Kristýna Jirsová

Kristýna pracuje na pozici projektové manažerky a společně s Petrou má na starost náš promo tým. Dokáže sladit požadavky hostesek a promotérů a vymyslet řešení tak, aby do sebe vše zapadlo jako puzzle. Cení si toho, že může získávat nové zkušenosti a baví ji každodenní různorodost.

Karla Bulvová

Karla je projektovou manažerkou, která se u nás stará o hostesky. Hlídá, aby všechno ohledně hostesek a promotérů probíhalo hladce, což je při značném množství úkolů často velká výzva. Té se však Karla rozhodně nebojí. Ráda udržuje dobrou náladu v týmu, která pak podle ní určitě přispívá k lepším pracovním výsledkům.

Jana Bubnová

Jana je jak provozní asistentkou, tak i maminkou Lukáše Bubna. Od veškerého dění ve firmě zná ten správný kousek, aby tak měla vždy aktuální přehled o tom, co je potřeba pohlídat, zařídit a nepropásnout. Ráda se učí novým věcem a nezalekne se žádného úkolu.

Jindřiška Benešová

Jindřiška se stará o účetnictví agentury Bubnovi. A jak sama říká, i přes stále se opakující účetní operace přináší každý den něco nového, a to jí baví. Pokud při práci narazí na problém, sedí u něj tak dlouho, dokud jej nevyřeší.

Ondřej Mencl

Ondřej je naším IT specialistou. Informatika je jeho koníčkem i v životě mimo agenturu. Baví ho řešení problémů ve světě informatiky a elektroniky. A ve spojení práce a koníčku spatřuje velkou výhodu. Na práci u Bubnových si cení především přátelského kolektivu.

Spolupracujeme a vážíme si jejich přízně

7 TAJNÝCH KROKŮ, KTERÉ ZMĚNÍ OBYČEJNÉ HOSTESKY V NEJLEPŠÍ PRODEJNÍ TÝM

Vyplňte Váš e-mail a e-book je Váš.