Výroba, hosteskové promotion, konstrukční práce

BUBNOVI S.R.O.

Pořádání eventů, promotion i využití reklamních předmětů a merchandisingu hraje významnou roli pro budování značky a prohlubování vztahů s klienty i partnery. Aby ovšem tyto aktivity přinášely požadované výsledky, je potřeba mít vedle sebe spolehlivou a kreativní firmu, která rozumí zákaznickým požadavkům a dokáže přinášet řešení na míru. A právě takovou firmou je již více než 5 let naše společnost, Bubnovi s.r.o.

 

Klientům nabízíme služby v oblasti promotion, výroby a zajišťujeme i konstrukční práce.[1]  Jsme nadšení, že se na nás s důvěrou obracejí značky jako Puma, British American Tobacco, Mellow, Mustard, Golem Catering či Maximum Catering. Reklamní předměty u nás zase objednávají Osmany Laffita, Filip Grznár, Jiří Tkadlčík i Doctor Optik.

 

Dále se specializujeme na výrobu oděvů. Můžete nás oslovit, pokud potřebujete zajistit firemní oblečení, pracovní oděvy, oděvy pro hostesky a promotéry i oblečení pro děti. Samozřejmostí je i možnost potisku či výšivky.

Kromě individuálního přístupu a profesionality jsou naší předností i ceny. Spolupracujeme napřímo s asijskými dodavateli, a dokážeme proto vyjednat nejen nejvýhodnější formu dopravy, ale i nejvhodnější materiály, gramáže a řadu dalších benefitů.

 

Kompletní spolupráce vždy probíhá od počátku až do konce s ohledem na klientovy požadavky. Ať už se jedná například o návrh designové kolekce, šití oblečení či výrobu originálních dárků.

 

Pokud hledáte jedinečné předměty pro své klienty, partnery či kolegy, plánujete event, koncert či firemní akci a sháníte na ni profesionální hostesky nebo potřebujete pomoci s kompletním plánováním, jsme tu pro vás.

 

Pro bližší informace nás kontaktujte. Rádi se dozvíme více o vašich požadavcích a připravíme nabídku na míru.