Podpořte prodej svých služeb a produktů

Kompletně pro klienty zajišťujeme hostess promotion a vše spojené s touto formou prezentace a eventů.

HOSTESS PROMOTION

ZAJISTÍME ÚPLNĚ VŠECHNO

Nedílnou součástí našich služeb je tzv. hosteskové promotion a vše spojené s touto formou prezentace a eventů. Stačí, aby nám klient sdělil svou představu, a my už pro něj vše kompletně zajistíme.

Díky našim dlouholetým zkušenostem připravíme bezchybnou prezentaci od začátku, až do konce. Klienti se na nás mohou spolehnout nejen v přípravě promotion, ale i v následné koordinaci.

Během naší kariéry jsme spolupracovali s četnými týmy hostesek a promotérů, a proto na každou akci dokážeme vybrat spolehlivé, prověřené a profesionální pracovníky.

V případě, že si klient chce zajistit průběh svého eventu sám, jsme tu pro něj formou mentoringu. Nabízíme konzultace k plánování a organizování samotné akce, i k výběru hostesek, jejich prověření a školení týmů. K výběru hostesek jsme navíc připravili speciální e-book plný tipů a užitečných rad.

V současné době nabízíme promotion na celém území České republiky.

7 KROKŮ, JAK NAJÍT HOSTESKU A UDRŽET SI JI

MÁME E-BOOK

Hostesky a promotéři jsou nedílnou součástí nejrůznějších eventů, veletrhů, promotions a dalších akcí. Jejich profesionalita rozhoduje o tom, jaký průběh bude konkrétní akce mít, a jaký dojem zanechá v návštěvnících. Bohužel není výjimkou, že se hostesky na akci nedostaví, případně se omluví na poslední chvíli. Také se stává, že během promotion neplní dostatečně svou práci, což ovšem nemusí být chybou dané osoby, ale nedostatečnými instrukcemi ze strany klienta.

Na základě našich letitých zkušeností jsme připravili e-book, ve kterém mimo jiné radíme, jak si hostesky vybírat, i jak je proškolit. E-book představuje platné a odzkoušené nástroje a je první svého druhu na trhu. A vy si jej můžete stáhnout zcela zdarma.

V e-booku najdete 7 kroků pro sestavení vysněného týmu hostesek, můžete se těšit na 68 stran praktického know-how, rad a inspirace a 21 stran pracovního sešitu, který vás prakticky provede každou etapou. V rámci pracovního sešitu získáte návod, jak vytvořit online report, dále kontrolní formulář, který využijete při kontrolách, návod, jak najít vhodné místo pro vaše školení, a mnoho dalšího.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

7 TAJNÝCH KROKŮ, KTERÉ ZMĚNÍ OBYČEJNÉ HOSTESKY V NEJLEPŠÍ PRODEJNÍ TÝM

Vyplňte Váš e-mail a e-book je Váš.