ZPĚTNÁ VAZBA NAŠICH KLIENTŮ

JSME RÁDI, ŽE SE K NÁM VRACÍTE...

"Zajištění a koordinace hostess týmu je náročný proces, který ne vždy dopadne na 100%. Práci s lidským materiálem však agentura Bubnovi zvládají perfektně a v tomto směru se na ně člověk může vždy spolehnout. Mají vysoké pracovní nasazení a umí rychle řešit jakýkoliv problém. Spolupracujeme spolu již několik let a svou práci odvedli vždy na jedničku."
Rostislav zábranský, Key Account Manager
British American Tobacco, www.batczech.cz
"Jsem velice vděčen za spolupráci s agenturou. Naše spolupráce pro zajištění personálu na cateringových akcích je plná spolehlivosti, profesionality, flexibility a výborného poměru cena a kvalita."
Miroslav Zelenka, HR manažer
Maximum Catering, www.maximumservices.cz
"Kvalita předčila očekávání."
Mgr. Martin Moravec, Ph.D., CEO
Majitel společnosti ExperienCZE, www.experiencze.eu
„Bubnovi stojí za návrhem a výrobou mého kompletního merche. Dokázali vyrobit a dodat trička, trhačky, shakery a ručníky přesně dle mých představ a očekávání. Z kvality jsem nadšen. Některé produkty používám déle než půl roku každý den a jsou stále jako nové. Merch jsem již několikrát kompletně vyprodal a právě Bubnovi na tom mají velký podíl. Dodnes mi do zpráv a na e-shop chodí nadšené vzkazy mých zákazníků o kvalitě produktů.“
Filip Grznár, Kulturista
www.fenomengrznar.cz
„Vstřícnost, laskavost, komunikace na skvělé úrovni, rozšířené služby - zajištění hostesek a výroba merchů , velká spokojenost!“
Patrik Hoza, Fotograf
www.jkkolova.websnadno.cz
„Spolupráce s Lukášem a Maruškou je vždy v přátelském duchu a zcela bezproblémová. Mohu se na ně spolehnout.“
Petr Staveník, Nákup
Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a.s., www.pernod-ricard.cz
„Marii Bubnovou beru jako svůj bezedný zdroj inspirace. Jakožto podnikatelka vyniká stěžejními a zároveň vzácnými vlastnostmi – extrémním tahem na branku, pracovní morálkou a nasazením, výbornými komunikačními schopnosti, a za mě tím nejdůležitějším – zvládne vyřešit vše, a tím myslím naprosto vše. Když mě tlačil termín, dokázala výrobu a dodání z daleké Asie maximálně uspíšit. Když jsem měl problém s výrobou produktu, který se u nás a ani v okolních zemích nedal vyrobit, další den mě Marie informovala o zadané výrobě. Doporučuji všem, kteří shánění výrobu na míru prakticky čehokoliv – přes sportovní merchandising, dárkové a reklamní předměty až po vámi vymyšlené předměty. 
Zásadní doménou Marie a celé agentury je obdivuhodná koordinace. Máte problém s hledáním a kontrolou zaměstnanců či hostesek? Firma Bubnovi je ta nejvhodnější agentura, která vám ušetří moře času, energie a financí. Jsem vděčný, že jsem se s Marií Bubnovou setkal, že společně spolupracujeme a že jsme přátelé.“
Ondřej Kočan, Spisovatel, vydavatel a autor
www.ondrejkocan.cz

ZPĚTNÁ VAZBA NAŠICH HOSTESEK A PROMOTÉRŮ

MÁME PŘÁTELSKÝ A FÉROVÝ VZTAH...

Paní Ing. Marie Bubnová je šéfka, která dokáže vždy pomoci, snaží se pokaždé vyhovět s obsazením termínů, rozšiřuje nabídku pracovních příležitostí a přistupuje k lidem spravedlivě. Paní Bubnové záleží nejenom na pracovním vztahu, ale také na osobním. Podpořila mě v Erasmu a zahraničním výjezdu, čehož si velmi vážím.​
Markéta Pokorná, Krajková
Hostess od roku 2018
Pro Agenturu Bubnovi pracuji již přes dva roky a lepší práci si neumím představit. Do práce se zde člověk těší už jen kvůli přístupu vedení, do práce chodíte uvolnění a odcházíte bez stresu s čistou hlavou. Férové jednání, přívětivost, nápomocnost, detailní proškolení s projekty a profesionální zodpovědný přístup, naprostá spokojenost.
Jakub Laube, Bílina​
Promotér od roku 2019
Hledala jsem kvalitní a spolehlivou hosteskovou agenturu. Proto jsem u této firmy zakotvila a vzájemně spolupracujeme již nějaký ten rok. Vždy, když pro ni pracuji, je vše na profesionální úrovni. Nikdy jsem s nimi neměla problém s komunikací, chováním koordinátorů či s vyplacením odměn za provedenou práci. Tato agentura je jednou z mála, se kterými skutečně ráda spolupracuji.​
Zuzana Pelikánová, Kralupy nad Vltavou
Hostess od roku 2019
S agenturou spolupracuji již od roku 2017. Tehdy jsem jako mladý student hledal brigádu a díky této agentuře jsem jí získal. Neměl jsem moc zkušeností, jaké podmínky jsou v pracovním světě nadstandardní. Ale díky agentuře Bubnovi obdržíte nadstandardní pracovní podmínky ve všech směrech. Vztah pracovníků agentury vůči svým zaměstnancům je neuvěřitelně přívětivý, milý a pečující. Nechovají se k Vám jako k pracovníkovi, ale jako ke členovi velké rodiny, takže všechny problémy se daji vyřešit a nikdy v takovém prostředí nebudete ve stresu. Nutno zmínit, že se snaží i o nadstandardní platové ohodnocení svých zaměstnanců. Děkuji jim za tyto podmínky a za takovou možnost.
Mgr. Radovan Ernest, Most
Promotér od roku 2017
Pod agenturou již pracuji necelé 3 roky, jsem velice spokojená, hlavně kvůli pozitivnímu přístupu nadřízených. Vždy se mnou bylo jednáno korektně. Jakákoliv komunikace s agenturou byla pozitivní s konstruktivním řešením. Vše co jsem pro agenturu dělala, bylo perfektně zorganizováno a zařízeno.
Zdeňka Hovorková, Plzeň
Hostess od roku 2018
Lidé v agentuře společně tvoří neskutečný tým. Skvělá parta. Jako hosteska pro jejich agenturu se cítím velmi komfortně. Nebýt korony, máme všichni stálou práci. Snaží se vycházet vstříc, vždy mi dají dny, které se napíšu, že mohu do práce. Jsou maximálně zodpovědní, a vše se snaží dělat hlavně pro nás a proto, aby agentura šla stále kupředu. A kdo agenturu tvoří, dva skvělý majitelé a jejich tým. Jsem šťastná za to, že mohu být součástí něčeho tak skvělého a mít za šéfy je. Spolupracuji s nimi již od roku 2019 a pokud bych měla porovnat předchozí spolupráce v rámci promo akcí, jsem zde nejvíce spokojená. Být na místě toho, kdo se aktuálně rozhoduje jít do toho společně s námi, neváhá ani vteřinu. Jistota, klid, přímá spolupráce, nejlepší nadřízení, skvělá práce sama o sobě, skvělé ohodnocení. Nemám jedinou výtku.
Sabina Zavřelová, Ústí nad Labem
Hostess od roku 2019
Pro agenturu pracuji již delší dobu a jsem naprosto spokojená. Ze všech firem, kde jsem doposud pracovala jsem se nesetkala se zodpovědnějším přístupem a s lepším jednáním. Mohu jen doporučit a těším se na spolupráci.​
Jana Laubová, Petrovice
Hostess od roku 2019
Maruška Bubnová a její kolegyně jsou skvělé a jedinečné! Nejlepší šéfky, co jsem za léta promování měla možnost poznat. Svěřenému projektu se věnuje na maximum, produktu věří a je na ní vidět, jak moc ji práce baví. To se pak přenáší na celý tým hostesek a promotérů, kteří jsou "nakopnuti" do správné prodejní nálady. Umí posouvat věci dopředu a nespokojí se s průměrem, protože každý výsledek může být ještě lepší a vše se dá zdokonalit. Je pro mě velkou ctí pro Agenturu Bubnovi už několik let pracovat. Jejich perfekcionalismus, nadšení, osobní a neobyčejně zapálené vedení projektu je v dnešní dynamické době velkým štěstím pro zaměstnance i klienta. Díky za skvělou spolupráci!
Ing. Monika Mončeková, Lovosice
Hostess od roku 2016
Pravda pravdoucí od A - Z. Skvělá spolupráce, vždy ochota pomoci a podpora od Marie Bubnová, Veronika Seidl a Barča Davidová. Děvčata moc děkuji ♥️. Takže lidičky NEVÁHEJTE..!!! OPRAVDU si dokážete vydělat pěkné, za mě skvělé kačky!!
Lucie Boušková, Sokolov
Hostess od roku 2021