Hosteska / Promotér - Plzeňský, Ústecký a Jihomoravský kraj

Do našeho týmu aktuálně hledáme šikovnou/ného hostesku, anebo promotéra, kterou baví svět promotion, prezentací a celkově práce s lidmi. Komunikace, schopnost věci zorganizovat a profesionálně reprezentovat je jí/jemu vlastní.

Náplň práce:

  • Pracovní doba od 9:30-18h
  • Náplň práce: aktivní oslovování lidí a podpora prodeje produktů.
  • Dresscode: Tričko dostanete od nás, vaše černé džíny a bílé / černé tenisky.
  • Pracovní dny si určujete sami na měsíc dopředu

  • Nástup IHNED

Co od Vás očekáváme:

  • Věk 18+
  • Reprezentativní vzhled
  • Německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Dlouhodobou a stabilní spolupráci
  • Mzda 200 - 220 Kč/ hod.
  • Práce na DPP

Máte zájem? Kontaktujte nás

KDE MŮŽETE PRACOVAT?
JAKÉ JAZYKY OVLÁDÁTE?
INFORMACE OHLEDNĚ TRVALÉHO POBYTU

Pokuď máte další otázky, jsme Vám k dispozici.

Kontaktujte nás